FORMULARZ KONTAKTOWY

Wioska Summerland

WITAMY W WAKACYJNEJ WIOSCE SUMMERLAND :-)

Tworzymy, nowe wyjątkowe miejsce nad Bałtykiem, a konkretnie w woj. Zachodniopomorskim w Dziwnówku.

Krok po kroku… Przed nami długa droga, ale już w sezonie 2021 zapraszamy do 10 zupełnie nowych, całorocznych domków drewnianych w nowoczesnej aranżacji. Oczywiście nie zamierzamy spocząć na laurach, w planach mamy kolejne budynki, a w głowach nowe pomysły.

Nasze założenia, to domki inne niż wszystkie, pełna swoboda, ciepła rodzinna atmosfera, totalny luz, brzozy, sosny, wysokie trawy i pełen chillout…

Mamy idealną lokalizację! Bliskość ścieżek spacerowych i rowerowych (tuż obok naszej wakacyjnej wioski), malowniczy Zalew Wrzosowski zaledwie 100m, 500m do centrum Dziwnówka z licznymi kawiarniami, restauracjami i sklepami, a przede wszystkim około 900m do pięknej, piaszczystej plaży w Dziwnówku.

Jesteśmy na tyle blisko morza, żeby pójść tam spacerem, ale jednocześnie na tyle daleko, żeby nie odczuwać dyskomfortu związanego z gwarem i hałasem.

Dużo pracujemy i podróżujemy, ale właśnie tu będziemy redukować prędkość i delektować się przebywaniem ze sobą, a nie obok siebie, do czego i Was gorąco zachęcamy.

Monika, Dawid, Konrad
i Felek

W uroczej, maleńkiej, nadmorskiej miejscowości, pomiędzy Bałtykiem a Zalewem Wrzosowskim tworzymy nowe wyjątkowe miejsce:

                            Wakacyjną Wioskę Summerland:)

Jeżeli nie lubisz ciasnych kwater, jeśli nie lubisz głośnych animacji, a także nie gustujesz w zatłoczonych hotelach, to gwarantujemy, że u nas poczujesz się cudownie... 

Nasze założenia, to domki inne niż wszystkie, pełna swoboda, ciepła rodzinna atmosfera, totalny luz, brzozy, sosny, wysokie trawy i pełen chillout...

Zapraszamy do super wyposażonych, nowoczesnych, ogrzewanych domków drewnianych, w których znajdziesz wszystko, co potrzeba do komfortowego wypoczynku.

 

FORMULARZ KONTAKTOWY
napisz do nas, odpowiemy tak szybko jak to możliwe!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych oraz Rozporządzenia 2016/679. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest SUMMERLAND. Więcej informacji dot. ochrony danych osobowych znajdą Państwo w polityce prywatności. Klikając WYŚLIJ akceptujesz wszystkie powyższe warunki.

INFORMACJA O POLITYCE PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij polityką prywatności. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.