FORMULARZ KONTAKTOWY

Nasze domki

Ciasna kwatera? Zatłoczony hotel?
A może nasze komfortowe domki?!

Zapraszamy do zupełnie nowych (2020), całorocznych domków drewnianych w nowoczesnej aranżacji.

Domki są dwupoziomowe o łącznej powierzchni 65 m2 dla maksymalnej liczby osób: 6 osób + dziecko do 3 roku życia w łóżku rodziców, lub łóżeczku turystycznym.

Znajdziecie tu wszystko...

...co potrzebne do komfortowego wypoczynku:

RZUT PARTERU
RZUT PODDASZA
Powierzchnia
 • budynek dwupoziomowy
 • powierzchnia całkowita 65m
 • powierzchnia tarasu 16m2
 • komfortowy wypoczynek dla 6 osób

Domki nad morzem

Wynajem domków nad morzem to koncepcja na urlop, jaką z każdym rokiem rozważa i wykorzystuje ogromna ilość turystów. Jest to przede wszystkim rozwiązanie, w którym relaks i wypoczynek przebiegają w sposób niezakłócony i bliski naturze.
Dla wszystkich naszych Gości, ceniących sobie możliwość odprężenia na łonie natury, mamy do zaoferowania jedno z najpiękniejszych miejsc w Polsce. Niczym niezmącone odgłosy przyrody i czyste powietrze to idealna przestrzeń do chwili wytchnienia, zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Domki blisko morza gwarantują nieograniczoną dostępność do dobrodziejstw klimatu morskiego, który doskonale wpływa na zdrowie i samopoczucie:

 • Wzmacnia odporność
 • Hartuje i usprawnia działanie mechanizmów termoregulacyjnych w organizmie
 • Łagodzi alergie
 • Doskonale wpływa na drogi oddechowe
 • Intensywnie utlenia tkanki w organizmie
 • Dotlenia i nawilża
 • Wspomaga pracę tarczycy
 • Przyspiesza spalanie tłuszczu
 • Dostarcza energii psychicznej i fizycznej

Domki nad morzem są zatem najbardziej trafnym wyborem, jeśli planowany wypoczynek ma być połączony z jak najbardziej efektywną regeneracją. Nadmorskie powietrze, słona woda i delikatne słońce to naturalne SPA dla ciała i duszy, które skutecznie ładuje wewnętrzne baterie. Uśmiech i zadowolenie na twarzach Gości naszych domków blisko morza jest najlepszym potwierdzeniem na słuszność korzystania z zalet i uroków Wakacyjnej Wioski Summerland.

Domki Dziwnówek

To co, przede wszystkim odróżnia nas od innych obiektów turystycznych, to cisza i spokój. Dziwnówek, jako niewielkie miasteczko, nie jest oblegane przez tłumy turystów, którzy często, nieuchronnie niosą za sobą zgiełk i hałas. Przestrzeń dookoła domków w Dziwnówku jest pięknym, zielonym obrazem, który kryje w sobie wiele możliwości. To doskonałe miejsce na spędzenie spokojnego weekendu i wyjątkowych okazji. Wysoki standard pomieszczeń, udogodnienia wewnątrz oraz wyjątkowy design obiektu może z powodzeniem stanowić doskonałą przestrzeń do organizacji wyjazdów rodzinnych, grupowych, romantycznych, samotnych, czy celebracyjnych. Wyjazd w spokojne miejsce to okazja do spędzenia wyjątkowych chwil w gronie najbliższych. Gwarantujemy, że w domkach w Dziwnówku, znajdziecie to, co do pełnego relaksu i regeneracji niezbędne.

Domek nad morzem z psem?

Głównym zamysłem, który towarzyszył podczas opracowania koncepcji domków przy morzu Summerland, było stworzenie takiego miejsca, w którym każdy odnajdzie swój mały raj. Biorąc pod uwagę miłość do natury, uwzględniliśmy w swoich założeniach obecność tak wyjątkowych członków rodziny, jak czworonogi. Mniejsze, większe, spokojne, rozbrykane – każdy pupil znajdzie u nas przyjazny kąt i przestrzeń idealną do fascynującej eksploracji terenu.
Domki nad morzem Summerland są połączeniem doskonałych warunków i zaspokojenia indywidualnych wymogów Gości z dala od zgiełku i zanieczyszczeń miasta. Cenimy potrzeby odwiedzających i doskonale zdajemy sobie sprawę z ich różnorodności. Oddając do użytku nasze domki nad morzem, życzymy sobie, aby każdy odnalazł w nich to, czego na co dzień często brak – spokój, prywatność, relaks i zadowolenie.

FORMULARZ KONTAKTOWY
napisz do nas, odpowiemy tak szybko jak to możliwe!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych oraz Rozporządzenia 2016/679. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest SUMMERLAND. Więcej informacji dot. ochrony danych osobowych znajdą Państwo w polityce prywatności. Klikając WYŚLIJ akceptujesz wszystkie powyższe warunki.

INFORMACJA O POLITYCE PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij polityką prywatności. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.